Sesja dla żywieniowo

Celem sesji dla zywieniowo.pl było pokazanie pomysłodawczyni i autorki bloga oraz książki. Zdjęcia miały trafić na strony publikacji oraz zilustrować materiały w formie cyfrowej. Te w sieci oraz w postaci e-booków.

Głównym zadaniem, z którym musiałe msię uporać było stworzenie za pomocą światła dobrej, lekkiej atmosfery, nadającej zdjęciom „oddech”. Miałem do dyspozycji światło naturalne, wpadające przez duże okna do kuchni. Jednak domeną światła zastanego jest jego ulotność. Jest piękne i nie trwa wiecznie.

Dlatego nie udało się całej sesji zrobić przy takim oświetleniu. Aby nie rezygnować ze zdjęć, zbudowałem atmosferę światła na korzystając z lamp studyjnych. Zawsze tak robię. Kiedy jest taka możliwość korzystam ze światła naturalnego. Zabieram jednak ze sobą bagażnik sprzętu, żeby nie polegać jedynie na tym co daje natura. Stawiam lampy i praca toczy się dalej.

Zdjęcia z sesji

Keywords: przedsiębiorcza kobieta, sesja zdjęciowa, lekarz, dieta, żywienie dzieci, żywienie niemowląt,

Phrases: przedsiębiorcza kobieta, darmowe zdjęcia do bloga, ile kosztuje sesja zdjęciowa, jak założyć bloga, blog lekarza, jak wydać książkę, fotografia produktowa,

Add comment

Następny wpis Fotografia ślubna to piękna przygoda i wymgająca praca
image/svg+xml

Menu

Follow me

Mój Instagram

Error validating access token: Sessions for the user are not allowed because the user is not a confirmed user.

Zapisz się na newsletter

Moje zdjęcia na Flickr