Otrzymałem zadanie podzielenia się swoim doświadczeniem i poradami w zakresie fotografii kulinarnej i produktowej. Jeśli jesteś blogerem i dzielisz się w sieci swoimi przepisami i pasją gotowania, to prawdopodobnie ten cykl artykułów pomoże Ci w uzyskaniu lepszych zdjęć do twojego bloga. Otrzymałem do testów znakomity zestaw od Olympus Polska, OM-D EM-5 i E-PL5 z zestawem obiektywów. Okazuje się że, do zrobienia atrakcyjnych zdjęć jedzenia nie jest konieczny parat średnioformatowy czy pełnoklatkowa lustrzanka. Jak poradziły sobie małe Olympusy możecie przeczytać w artykule. Przygotowanie kompletnego artykułu z fotografiami było nie lada wyzwaniem. Co innego fotografować jedzenie a co innego przystępnie o tym napisać. Czy mi się to udało? Zapraszam do lektury.

Artykuły zostały wydane i opublikowane przez portal Swiat Obrazu. Każdy z odnośników kieruje na stronę portalu z atykułem.

przepis-na-zdjecie-olympusa-przygotowania-do-fotografii-kulinarnejCzęść pierwsza  przygotowania do fotografii kulinarnej

przepis-na-zdjecie-olympusa-przygotowanie-planu-zdjeciowegoCzęść druga przygotowanie planu zdjęciowego

przepis-na-zdjecie-olympusa-zaplecze-kuchenneCzęść trzecia zaplecze kuchenne

przepis-na-zdjecie-olympusa-kilka-praktycznych-cwiczenCzęść czwarta kilka praktycznych ćwiczeń

przepis-na-zdjecie-olympusa-obrobka-cyfrowaCzęść piąta obróbka cyfrowa